Професійна хімчистка диванів Київ

Знижка 30% на вартість хімчистки меблів до кінця квітня!


Багато хто звик думати, що хімчистка м'яких меблів може знадобитися лише у виняткових випадках, коли врятувати предмет обстановки самостійно вже неможливо. Насправді, хімчистка дивана - це процедура, яку слід повторювати регулярно. Вченими доведено, що в м'яких стільцях, кріслах, пуфах і диванах в процесі експлуатації накопичується велика кількість кліщів і інших речей, які становлять небезпеку для людського організму.

Професійне обладнання

чистка диванів

Очистимо будь-які плями

хімчистка дивана

Знижки постійним клієнтам

хімчистка дивана на дому

Приїдемо в будь-який зручний час

чистка дивана на дому

Швидкість виконання замовлень

хімчистка м'яких меблів

Кошти не викликають алергію

чищення м'яких меблів

Гарантуємо безпеку майна

чистка меблів від плям керхер

100% відновлення кольору і якості оббивки

видалення плям з оббивки дивана


Навіщо потрібна хімчистка меблів?

Хімчистка дивана - це швидко, ефективно і комфортно. Ця процедура допомагає зберегти затишок у вашому будинку, оскільки позбавляє предмети обстановки від:Всі перераховані фактори, якщо не приділяти їм належної уваги, надають на людський організм негативний вплив. Вони провокують розвиток алергічних реакцій і різноманітних шкірних захворювань.

До і після хімчистки!


фото до 1 чистки Після
фото після 1 чистки До
фото до 2 чистки Після
фото після 2 чистки До
фото до чистки 3 Після
фото після чистки 3 До
фото до чистки 4 Після
фото після чистки 4 До

Як проводять хімчистку?


Процедура чищення диванів складається з декількох етапів, кожен з яких має особливу важливість. Цю роботу слід довірити професіоналам, які мають в своєму арсеналі спеціальні інструменти і хімічні засоби, що дозволяють домогтися найкращого результату.

При проведенні професійного чищення дивана потрібно парогенератор. Миючі засоби вибирають в залежності від матеріалу і стану тканини, яка піддається обробці. Перш ніж приступити до самої чищенні, фахівці тестують реакцію покриття м'яких меблів на застосовувані хімічні засоби і вплив паром. Такий тест виконують на ділянці м'яких меблів, який найменш помітний. Як правило, для виконання перевірки вибирають подворот оббивки до основи дивана або інший непомітний ділянку. Якщо повного висихання засобу оббивка дивана стала чистішою і не отримала пошкоджень, то можна приступати до масштабної чистки м'яких меблів.

Безпосередня хімчистка предметів м'яких меблів починається з глибинного видалення забруднень. Фахівці усувають сліди забруднень, шерсть тварин, сміття, фрагменти волосся і інших забруднень. Щоб зробити процедуру найефективнішою, застосовують професійні щітки. Меблева оббивка буквально піддається очищенню зсередини.

На другій стадії відбувається видалення в'їдаються плям. Для кожного з них виконавець підбирає відповідне хімічне засіб. Іноді в хід йде також засіб для виведення плям. Після цього поверхні обробляють спеціальними гелями і шампунями, які усувають залишки забруднень і сторонні запахи. Обробка дозволяє видалити всі алергени. На заключній стадії обробки фахівці видаляють сліди використаних хімічних засобів і застосовують присадки, які будуть попереджати подальше накопичення сміття і пилу в тканини.

Глибоку чистку слід повторювати 1-2 рази на рік, щоб зберегти бездоганний вигляд м'яких меблів. Крім цього, м'які меблі слід регулярно пилососити. Досить робити це 1-2 рази протягом місяця.

Ціна хімчистки м'яких меблів


В ціну включено: виїзд майстра додому, огляд, тестування засобів, хімчистка оббивки м'яких меблів, підлокітників, спального місця, спинки. А також гарантія 7 днів на якість роботи і безкоштовне усунення невиведених плям.


химчистка дивана 2-местного хімчистка дивана 2-місцевого (100-120 см) 900 600 грн.
химчистка дивана 3-местного хімчистка дивана 3-місцевого (150-180 см) 1000 750 грн.
химчистка дивана 3-местного углового хімчистка дивана 3-місцевого + кутове місце 1200 950 грн.
химчистка дивана 4-местного углового хімчистка дивана 4-місцевого і більше 1200 950 грн.
химчистка кресла хімчистка крісла (50-60 см) 300 250 грн.
химчистка стула хімчистка стільця 100 75 грн.
экспресс сушка експрес сушка 300 грн.

экстракторный пылесос Puzzi 100 Super

Екстракторний пилосмок Puzzi 100 Super

парогенератор DE 4002

ПарогенераторDE 4002

роторная машина CLEANFIX R 44-180

роторна машина CLEANFIX

средство для чистки ковров Enz-All

Засіб для чищення килимів Enz-All

средство для чистки ковров Powdered Formula 90

Powdered Formula 90

средство для чистки мебели Colorfast Extraction Upholstery Cleaner

Colorfast Extraction Upholstery Cleaner

Поради для видалення свіжих плям

Навіщо потрібна професійна чистка м'яких меблів?

У численних магазинах ви могли побачити не менш численні препарати для очищення крісел і диванів, виготовлених з використанням різних оббивних матеріалів. На перший погляд, їх застосування може здатися достатнім. Але проблема в тому, що навіть якщо вони допоможуть вам видалити видимі забруднення, ви не усунете проблему цілком. Адже в глибині меблів накопичується велика кількість шкідливих мікроорганізмів, бруду, пилу, а з часом - навіть пилових кліщів, і все це негативно позначається на стані здоров'я людини і домашніх тварин.

Побутові чистячі засоби, доступні в звичайних магазинах, не допомагають позбутися і від половини всіх цих шкідників. Однак використання професійних європейських коштів та спеціального обладнання, яке пропонуємо вам ми, дозволяє усунути навіть найстійкіші і глибокі забруднення, очистити м'які меблі і всередині, і зовні. При цьому ми застосовуємо тільки ті кошти, які довели свою екологічність і безпеку для здоров'я людини і тварин.

Привабливі умови для приватних клієнтів

В ідеалі хімчистка диванів та інших м'яких меблів повинна виконуватися хоча б раз на півроку. Однак далеко не всі сучасні люди можуть дозволити собі виділяти на неї кошти з подібною періодичністю. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам найбільш демократичні розцінки на чистку диванів, щоб вона була доступна практично всім.

Крім того, ми регулярно проводимо різноманітні акції: знижка на очистку другого вироби, безкоштовна хімчистка третього дивана, і так далі. Дізнатися про актуальні вигідні пропозиції ви завжди можете на цій сторінці.

Для нас немає нездійсненних завдань. Ви можете скористатися нашою допомогою, якщо вам потрібно:


 1. Очистити меблі зі шкіри, екокожі або шкірозамінника.
 2. Видалити складні плями і прилиплу шерсть з велюрових диванів.
 3. Позбутися від забруднень на нубуку або замші.
 4. Повернути красу гобеленовим диванів.
 5. І привести в порядок будь-яку іншу м'які меблі.

Звертайтеся до нас - і ми підберемо найкращі засоби для чищення та використовуємо сучасну потужну техніку, щоб зробити ваші вироби чистими, красивими і запашними!